DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Vidaron impregnácia dreva kalifornská sekvoja 4,5l + 11%
Vidaron impregnácia dreva kalifornská sekvoja 4,5l + 11%
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vidaron impregnácia dreva kalifornská sekvoja 4,5l + 11%3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Impregnácia dreva zo sekvoje Vidaron California má široké uplatnenie. Budete ho potrebovať na ochranu dreveného nábytku umiestneného vo vnútri alebo mimo budovy. Je účinný a ľahko sa používa - nie je potrebné ho riediť inými prípravkami. V našom sortimente nájdete aj ďalšie impregnácie Vidaron, ktoré si môžete vybrať podľa farby.
Vlastnosti a výhody
Vidaron impregnácia dreva Sekvoja Kalifornia 4,5 l + 11% vytvára odolný náter, ktorý súčasne chráni a zdobí povrch drevených prvkov. Pridaním vysokoteplotne odolnej a izolačnej látky Teflon Surface Protector je výrobok vhodný na starostlivosť o záhradný alebo interiérový nábytok. Impregnácia dreva sekvoje Vidaron California chráni podklad pred poveternostnými vplyvmi, UV žiarením, plesňami, riasami a zamodraním. Okrem toho dodá zaujímavú farbu, no nezakryje prirodzený vzhľad materiálu. Produkt je pripravený na použitie ihneď po použití – nie je potrebné ho riediť. Potrebujete aj iné impregnačné prostriedky v rôznych odtieňoch? Nájdete ich v našej predajni.
- Na ochranný a dekoratívny náter dreva
- Zvýrazňuje krásu prírodného dreva, impregnuje ho, spevňuje a chráni
- Obsahuje povrchovú ochranu Teflon™
- Chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi
- Náter je odolný voči zamodraniu, plesniam a riasam
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Vidaron |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 700 g/l |
| Pokrytie | 55 m² |
| Spotreba na liter | 11 m²/l |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Ochranný čas | 6 rokov |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Spôsob aplikácie | Metóda štetca alebo máčania |
| Objem | 5000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Kód produktu | 5903973221951 |

1850 + recenzí








