DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Vidaron prírodná impregnácia teakového dreva 4,5l + 11%
Vidaron prírodná impregnácia teakového dreva 4,5l + 11%
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vidaron prírodná impregnácia teakového dreva 4,5l + 11%3-7 dní49,40 €40,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Prírodná impregnácia teakového dreva Vidaron je dekoratívny a ochranný prípravok. Ľahko sa používa. Môžete ním natrieť drevený nábytok a iné prvky vo vašej domácnosti alebo vonku. Skontrolujte aj ostatné impregnačné prostriedky Vidaron. Naša ponuka obsahuje rôzne farebné návrhy produktov.
Vlastnosti a výhody
Vidaron prírodná impregnácia teakového dreva 4,5 l + 11% obsahuje Teflon Surface Protector - zložku, ktorá má izolačné vlastnosti a je odolná voči vysokým teplotám. Výrobok má nielen ochrannú funkciu, ale zároveň spevňuje povrch dreveného prvku. Zároveň si zachováva svoj prirodzený vzhľad. Výhodou je veľmi jednoduché a rýchle nanášanie impregnačného prípravku – zvládnete to aj štetcom. Produkt nemusíte riediť, takže je pripravený na použitie ihneď po zakúpení. Prírodná impregnácia teakového dreva Vidaron vytvára odolný náter. Chráni nábytok a iné konštrukčné alebo dekoratívne prvky pred UV žiarením, plesňami, zamodraním a poveternostnými vplyvmi. Môže byť použitý vo vnútri aj mimo budov. Preniká do štruktúry dreva a dodáva mu farbu, ale nezakrýva prirodzený vzhľad vlákna.
- Na ochranný a dekoratívny náter dreva
- Zvýrazňuje krásu prírodného dreva, impregnuje ho, spevňuje a chráni
- Obsahuje povrchovú ochranu Teflon™
- Chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi
- Náter je odolný voči zamodraniu, plesniam a riasam
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Vidaron |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 700 g/l |
| Pokrytie | 55 m² |
| Spotreba na liter | 11 m²/l |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Ochranný čas | 6 rokov |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Spôsob aplikácie | Metóda štetca alebo máčania |
| Objem | 5000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Kód produktu | 5903973221913 |

1850 + recenzí








