DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely Kronospan Dub Greymash 3,02 m2
Vinylové podlahové panely Kronospan Dub Greymash 3,02 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely Kronospan Dub Greymash 3,02 m23-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely Kronospan Oak Greymash sú vyrobené z SPC. Vďaka tomu sú odolné voči poškodeniu a vlhkosti. Môžete ich použiť v miestnostiach s intenzívnou prevádzkou. Panely budú dobre fungovať v kuchyni, obývacej izbe a kúpeľni. Inštalácia kliknutím nebude pre vás náročná. Univerzálny odtieň obkladu sa hodí k rôznym aranžmánom.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely Kronospan Oak Greymash 3,02 m2 dobre poslúžia vo vnútri domu. Produkt môžete použiť v interiéroch s intenzívnou premávkou. Obklad je možné použiť aj vo verejných priestoroch so strednou premávkou. Inštalácia panelov nebude náročná vďaka klik systému. Obloženie série Kronostep je vyrobené z SPC. Vďaka tomu je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je odolný aj voči vode. To znamená, že vinylové podlahové panely Kronospan Oak Greymash môžete použiť v kuchyni alebo kúpeľni. Vďaka štvorstrannej V-drážke vyzerajú panely dokonale ako dosky. Imitácia dreva na podlahe dobre poslúži v moderných aj klasických interiéroch. Ponúkame aj iné varianty panelov Kronospan.
- Prirodzený vzhľad
- Vodeodolný
- Štvorstranná V-drážka
- Široký formát
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| séria | Kronostep |
| Typ podlahy | Prémiový vinyl s click systémom |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Hmotnosť (kg) | 24 kg |
| Farba | dub |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812185 |

1850 + recenzí









