DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan 2,64 m2
Vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan 2,64 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan 2,64 m23-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan sú dokončovacím prvkom určeným na použitie v miestnostiach s vysokou návštevnosťou. Panely sa jednoducho inštalujú pomocou patentiek. Budú fungovať aj vo veľmi slnečných miestnostiach. Sú odolné voči vlhkosti, preto je možné ich inštalovať aj do kúpeľne a kuchyne.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte povrchovú úpravu podlahy pre miestnosti s vysokou návštevnosťou? Nezabudnite si pozrieť vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan 2,64 m2. Majú jednoduché zapínanie na patentky, vďaka čomu si ich zložíte sami. Výrobok je odolný voči vysokým teplotám a nevybledne slnečným žiarením. Vinylové podlahové panely Kronospan SPC Jonathan sú tiež vysoko odolné voči poškodeniu a poškriabaniu. Pretože panely série Rock the Floor sú vodotesné, sú ideálne do kúpeľní a kuchýň. Výrobok vyzerá veľmi pôsobivo v interiéri, čo zvyšuje jeho estetiku. Široká škála farieb umožňuje kombinovať vzory. Predajňa Castorama ponúka široký výber vinylových panelov.
- Prirodzený vzhľad
- Vodeodolný
- Štvorstranná V-drážka
- Široký formát
- Vodeodolný
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1210 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Pokrytie | 2,64 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| séria | Rock the Floor |
| Typ podlahy | Prémiový vinyl s click systémom |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Farba | Jonathan |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 33 (intenzívne komerčné využitie) |
| Kód produktu | 5907501812482 |

1850 + recenzí










