DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan 2,5 m2
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan 2,5 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan 2,5 m23-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan sú produktom, ktorý esteticky dotvorí podlahu vo vašom dome či byte. Model s vysokou triedou využiteľnosti spája atraktívny vzhľad s komfortom používania. Vyrobené z SPC, panely sú úplne vodotesné a majú pevné zipsy. Vďaka tomu ich úspešne využijete aj v kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan 2,5 m2 predstavujú spôsob, ako vytvoriť vodeodolnú podlahu, ktorá vyzerá ako drevo. Vinylové panely sú vyrobené z SPC. Výrobok sa vyznačuje nielen úplnou vodotesnosťou, ale aj pevnými zipsami. Vďaka tomu ich využijete v rôznych miestnostiach vrátane kúpeľne. Panely sa vyznačujú vysokou triedou využiteľnosti. Po inštalácii vám budú slúžiť dlhé roky. V závislosti od vašich potrieb môžete panely nainštalovať na podlahové kúrenie. Výrobok je vhodný pre nízkoteplotné vodné a elektrické vykurovanie. Panely majú široký formát a estetický vzhľad. S ich pomocou pokryjete aj veľké plochy – až 20 x 20 metrov. Na vinylové podlahové panely Kronostep SPC Jonathan sa vzťahuje 30-ročná záruka na domáce použitie.
- Výrobok je plne vodeodolný
- Široký formát
- Pevné zámky, takže ich možno použiť v kúpeľniach
- Vysoká trieda použiteľnosti 33
- Pre vodné a nízkoteplotné elektrické podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 30 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1210 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Pokrytie | 2,5 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Spc Jonathan |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 33 (intenzívne komerčné využitie) |
| Kód produktu | 5907501812826 |

1850 + recenzí









