DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Dub Bolton 1,97 m2
Vinylové podlahové panely SPC Dub Bolton 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Dub Bolton 1,97 m23-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Dąb Bolton sú materiálom určeným na použitie v interiéroch budov. Sú vhodné na použitie v miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Tento produkt je vodeodolný. Má matnú štruktúru. Montáž panelov je veľmi jednoduchá vďaka klik systému. Nevyžaduje použitie lepidla ani inej stavebnej chémie
Vlastnosti a výhody
Chcete vytvoriť estetickú a odolnú podlahu? Potom budete potrebovať vinylové podlahové panely SPC Dąb Bolton 1,97 m2. Je to materiál, ktorý možno použiť vo vnútri budov. Je vhodný do interiérov s vysokou návštevnosťou, súkromných aj verejných. Vinylové podlahové panely SPC Dub Bolton sú vyrobené z SPC. Tento materiál ich robí odolnými voči vode. Matná štruktúra pôsobí veľmi esteticky. Panely série Kronostep SPC sa jednoducho inštalujú. Click systém vám umožní zaobísť sa bez akejkoľvek stavebnej chémie. Dubová farba dodáva panelom vzhľad prírodného dreva. Pozrite sa aj na ďalšie funkčné dokončovacie materiály. Sortiment predajní Castorama vám poskytne veľký výber týchto produktov
- Vodeodolný
- Matná štruktúra
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 1,97 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| séria | Kronostep SPC |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 17 kg |
| Farba | Dub bolton |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907555422835 |

1850 + recenzí










