DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Dub Flamenco 3,02 m2
Vinylové podlahové panely SPC Dub Flamenco 3,02 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Dub Flamenco 3,02 m23-7 dní125 €101,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Oak Flamenco sú praktickým dokončovacím materiálom. Má univerzálne využitie - je určený do bytových aj komerčných priestorov. Vyznačuje sa vynikajúcim spracovaním a dekoratívnymi hodnotami. Ľahko sa skladá. Prezrite si aj ďalšie varianty vinylových panelov v našej ponuke a zlaďte ich so svojím interiérovým dizajnom.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Oak Flamenco 3,02 m2 boli navrhnuté a vyrobené v súlade s najnovšími technológiami. V praxi to znamená, že sa veľmi jednoducho inštalujú. Systém 1click2go pure umožňuje estetické a odolné spojenie panelov bez nutnosti použitia zložitých nástrojov. Vďaka tomu môžete podlahu rýchlo pokryť alebo zrenovovať. Vinylové podlahové panely SPC Oak Flamenco sú vyrobené z odolných materiálov. Sú vodeodolné a možno ich inštalovať na vykurovacie a elektroinštalácie. Pevná konštrukcia jednotiek ich robí ideálnymi do obytných aj komerčných priestorov. Estetickou hodnotou je prirodzená kresba dreva a široký formát panelov.
- Jednoduchá montáž
- Možnosť inštalácie na ohrev vody a el
- Formát širokého panela
- Možnosť montáže priamo na keramické dlaždice, bez telegrafného efektu na povrchu panelu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov pre domáce použitie, 2 roky pre verejné použitie |
| séria | Kronostep SPC Wide |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Farba | Flamenco dub |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907555422101 |

1850 + recenzí










