DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Graveway 2,5 m2
Vinylové podlahové panely SPC Graveway 2,5 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Graveway 2,5 m23-7 dní46,37 €37,70 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Graveway možno použiť na konečnú úpravu podláh vo vnútri budov. Ide o vodeodolný výrobok. Panely sa vyznačujú širokým formátom. Pevné zámky umožňujú ich použitie v kúpeľniach. Panely majú vysokú triedu použiteľnosti. Sú vhodné na inštaláciu na nízkoteplotné vodné a elektrické podlahové kúrenie.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Graveway 2,5 m2 sú estetickým a funkčným dokončovacím materiálom. Môžete ich použiť na pokrytie podlahy vo vnútri budov. Pevné zámky znamenajú, že tento výrobok možno použiť aj v kúpeľni. Je plne vodeodolný. Vinylové podlahové panely Kronostep SPC Graveway je možné použiť s vodným alebo nízkoteplotným elektrickým podlahovým kúrením. Výrobok sa vyznačuje estetickým vzhľadom. Vďaka svojmu širokému formátu a zaujímavým farbám ozdobia každý interiér. Výrobca na ne dáva tridsaťročnú záruku, pokiaľ budú používané doma. Predajne Castorama ponúkajú aj mnoho ďalších interiérových dokončovacích panelov.
- Vodeodolný
- Pevné zipsy
- Integrovaná zvukotesná podložka
- 4-stranná V-drážka
- Bezlepková montáž
- Možnosť položenia na nízkoteplotné kúrenie
- Možno použiť v zimných záhradách
- Možnosť položenia na plochu 20 x 20 m
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Pokrytie | 2,64 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | B1 |
| Typ podlahy | Vinylové panely s inštalačným systémom Click |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Žiadne protišmykové vlastnosti |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Hmotnosť (kg) | 22 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Effect | Dubový efekt |
| Farebná skupina | žltá |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 33 (intenzívne komerčné využitie) |
| Kód produktu | 5907501812833 |

1850 + recenzí









