DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Honey dub 1,97 m2
Vinylové podlahové panely SPC Honey dub 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Honey dub 1,97 m23-7 dní39,31 €31,96 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Honey Oak sú produktom, ktorý vám umožní vychutnať si esteticky dokončenú podlahu. Tento model sa vyznačuje vysokou triedou využiteľnosti. Vinylové panely vyrobené z SPC sú určené na vnútorné použitie. Majú pevné zipsy a sú úplne vodeodolné, takže sú ideálne aj do kúpeľne.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Honey Oak 1,97 m2 sú produktom, ktorý je úplne vodeodolný. Vďaka tomu ich môžete využiť v miestnostiach na rôzne účely. Vďaka tesným zipsom je poťah vhodný aj na použitie v kúpeľni. Podľa potreby môžete panely inštalovať spolu s podlahovým kúrením. Sú vhodné pre vodné aj nízkoteplotné elektrické vykurovanie. Ponúkané panely sa inštalujú bez lepidla. Podlahu môžete položiť na veľkú plochu, až 20x20 metrov. Ak chcete, nemusíte použiť dilatačné lišty. Je však potrebná periférna dilatácia. Vinylové podlahové panely SPC Honey dub predstavujú spôsob, ako vytvoriť esteticky príjemnú podlahu, ktorá vydrží mnoho rokov. Na výrobok sa vzťahuje 30-ročná záruka na domáce použitie.
- Plne vodeodolný
- Pevné zámky, takže ich možno použiť aj v kúpeľniach
- Vysoká trieda použiteľnosti
- Pre vodné a nízkoteplotné elektrické podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 30 rokov |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1210 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Pokrytie | 1,86 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Podrobnosti o záruke | 30 rokov na domáce použitie |
| Typ podlahy | Vinylové panely s inštalačným systémom Click |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Medový dub |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 33 (intenzívne komerčné využitie) |
| Kód produktu | 5907501812840 |

1850 + recenzí








