DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Agadir Dub 3,02 m2
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Agadir Dub 3,02 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Agadir Dub 3,02 m23-7 dní42,54 €34,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Agadir Dub sú spôsobom, ako vytvoriť praktickú a elegantnú podlahu. Model vyrobený z SPC spája estetický vzhľad s funkčnosťou. Vďaka úplnej vodotesnosti a tesným zámkom je možné panely umiestniť do kúpeľne. Ich vysoká trieda odolnosti umožňuje ich použitie aj vo verejných priestoroch so strednou prevádzkou.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Agadir Oak 3,02 m2 sú dokončovacím materiálom s vysokou triedou úžitkových vlastností. Vďaka tomu ich využijete nielen vo svojom dome či byte. Produkt bude dobre fungovať aj vo verejných priestoroch so strednou návštevnosťou. A čo viac, panely sú plne vodeodolné, čo ide ruka v ruke s pevnými zipsami. Táto kombinácia poskytuje krytinu, ktorá sa dá úspešne použiť v kúpeľni. Panely môžete použiť aj na podlahové kúrenie. Sú vhodné pre nízkoteplotné vodné a elektrické vykurovanie. Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Dąb Agadir sú určené na inštaláciu bez lepidla. Boli vyrobené z SPC. V závislosti od vašich potrieb ich môžete umiestniť na plochu až 20 x 20 metrov. V balení nájdete 8 kusov.
- Výrobok je plne vodeodolný
- Široký formát
- Pevné zámky, takže ich možno použiť v kúpeľniach
- Vysoká trieda použiteľnosti 32
- Pre vodné a nízkoteplotné elektrické podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 24 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Agadirský dub |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812888 |

1850 + recenzí









