DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver 1,97 m2
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver 1,97 m23-7 dní40,36 €32,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver sú spojením elegancie a praktickosti. Model je vyrobený z SPC, má pevné zipsy a je úplne vodeodolný. Vďaka týmto vlastnostiam môžete panely inštalovať do miestností na rôzne účely, vrátane kúpeľne. Model bude dobrou voľbou nielen do domu či bytu. Dobre poslúži aj na verejných priestranstvách so strednou premávkou.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver 1,97 m2 sú produktom, ktorý vám umožní vytvoriť odolnú a pohodlnú podlahu. Model vyrobený z SPC sa vyznačuje vysokou triedou použiteľnosti. Podľa potreby môžete panely použiť v dome, byte alebo vo verejných priestoroch so strednou prevádzkou. Model je úplne vodotesný. Poťah má navyše pevné zipsy. Vďaka kombinácii týchto vlastností môžete panely úspešne použiť v kúpeľni. Ďalšou výhodou produktu je možnosť použitia s podlahovým kúrením. Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Naiver môžete inštalovať s nízkoteplotným vodným a elektrickým ohrevom. Model umožňuje pokryť aj veľkú plochu, až 20 x 20 m.V balení nájdete 8 kusov.
- Výrobok je plne vodeodolný
- Vysoká trieda použiteľnosti 32
- Pevné zámky, takže ich možno použiť v kúpeľniach
- Pre vodné a nízkoteplotné elektrické podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 1,97 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 16 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Naivný |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812901 |

1850 + recenzí









