DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade 3,02 m2
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade 3,02 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade 3,02 m23-7 dní42,54 €34,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade sú finálnym produktom, ktorý vám umožní dosiahnuť efekt praktickej a esteticky príjemnej podlahy. Atraktívny dizajn ide ruka v ruke s vysokou triedou využiteľnosti. Model bol vyrobený z SPC. Panely sú úplne vodotesné, takže ich môžete použiť aj v kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade 3,02 m2 sú krytinou, ktorá vyzerá ako drevo. Po umiestnení na podlahu vám výrobok umožní dosiahnuť vizuálne atraktívny a praktický povrchový efekt. Model bol vyrobený z SPC. Je úplne odolný voči vode. Navyše má pevné zipsy. Vďaka týmto vlastnostiam ich využijete v kúpeľniach. Vinylové podlahové panely SPC Kronostep Oak Crossblade sú produktom s vysokou triedou úžitkových vlastností. Môžete nimi položiť podlahy nielen v obytných miestnostiach. Panely budú dobre fungovať aj na verejných miestach so strednou premávkou. Navyše sú vhodné na podlahové vykurovanie, vodné aj nízkoteplotné elektrické. Na výrobok je zahrnutá 15-ročná záruka na domáce použitie.
- Výrobok je plne vodeodolný
- Široký formát
- Pevné zámky, takže ich možno použiť v kúpeľniach
- Vysoká trieda použiteľnosti 32
- Pre vodné a nízkoteplotné elektrické podlahové kúrenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 14 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Dub Crossblade |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812864 |

1850 + recenzí









