DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Oak Milanos s integrovanou podložkou 2,64 m2
Vinylové podlahové panely SPC Oak Milanos s integrovanou podložkou 2,64 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Oak Milanos s integrovanou podložkou 2,64 m23-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Dąb Milanos s integrovanou podložkou sú určené na konečnú úpravu povrchov vo vnútri budov. Ide o produkt s jednoduchou inštaláciou. Panely vyzerajú veľmi esteticky. Vďaka systému tesných spojov je možné ich použiť aj v kúpeľniach. Panely sú ponúkané s integrovaným podkladom.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Oak Milanos s integrovanou podložkou 2,64 m2 sú nielen praktickým, ale aj estetickým dokončovacím materiálom. Môže byť použitý vo vnútri budov. Tento produkt je vodeodolný. Preto je vhodný do rôznych interiérov. Systém tesného spojenia navyše znamená, že panely možno použiť aj v kúpeľniach. Vinylové podlahové panely SPC Oak Milanos s integrovanou podložkou imitujú svojou kresbou prirodzený vzhľad dreva, ktoré zútulnia každý interiér. Inštalácia tohto produktu nie je náročná. Tiež to nezaberie veľa času. Vďaka integrovanej podložke dokážete vyrovnať menšie nerovnosti na podlahe. Sortiment predajní Castorama zahŕňa veľký výber dostupných produktov na konečnú úpravu interiéru.
- Vodotesný výrobok
- Pevné zámky, takže ich možno použiť aj v kúpeľniach
- Integrovaná 1 mm podložka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 6 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Typ podlahy | Prémiový vinyl s click systémom |
| Hmotnosť (kg) | 21,7 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Dub Primus |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 23/31 (ťažké domáce použitie / ľahké komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501813366 |

1850 + recenzí









