DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely SPC Ramsey Oak 1,97 m2
Vinylové podlahové panely SPC Ramsey Oak 1,97 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely SPC Ramsey Oak 1,97 m23-7 dní44,72 €36,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely SPC Oak Ramsey vám umožnia vytvoriť estetickú úpravu povrchu podlahy. To sa premietne do vysokého komfortu používania v domácich interiéroch alebo verejných priestoroch. Prezentovaný panel je prvok odolný voči vode a mechanickému poškodeniu. Ďalšou výhodou produktu je jeho jednoduchá inštalácia a možnosť inštalácie na vodné a elektrické vykurovanie.
Vlastnosti a výhody
Vinylové podlahové panely SPC Oak Ramsey 1,97 m2 sú produktom zo série Kronostep SPC, ktorý môžete použiť na vytváranie estetických povrchových úprav. Produkt je ideálny do obytných aj verejných priestorov. Výrobok je vyrobený z SPC. Ide o viacvrstvový panelový konštrukčný systém, ktorý dodáva produktu neuveriteľnú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Vinylové podlahové panely SPC Ramsey Oak sú vysoko odolné voči vode. Ďalšou výhodou panelov je ich jednoduchá inštalácia. Prvok je možné inštalovať s vodným aj elektrickým ohrevom. Predajne Castorama ponúkajú široký výber podlahových panelov. Skontrolujte aj ďalšie dostupné prvky zo série Kronostep SPC.
- Možnosť montáže priamo na keramické dlaždice, bez telegrafného efektu na povrchu panelu
- Jednoduchá montáž
- Možnosť inštalácie na ohrev vody a el
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov pre domáce použitie, 2 roky pre verejné použitie |
| séria | Kronostep SPC |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Hmotnosť (kg) | 17,55 kg |
| Farba | Dub Ramsey |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907555421708 |

1850 + recenzí









