DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vodotesné laminované podlahové panely Classen Oak Marvel AC4 2,22 m2
Vodotesné laminované podlahové panely Classen Oak Marvel AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodotesné laminované podlahové panely Classen Oak Marvel AC4 2,22 m23-7 dní56 €45,53 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | Classen |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | CflS1 |
| Ohňovzdorné | Spomalenie šírenia plameňa |
| séria | Majster |
| Typ predajnej jednotky | Balenie |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Nástroje potrebné na montáž | Píla, meracia páska, montážne kliny |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Západkový systém | Megaloc systém |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť (kg) | 14,99 kg |
| Kód produktu | 4003992623444 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









