DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Vodotesné podlahové panely Kronospan Dub Valkyrie AC5 2,49 m2
Vodotesné podlahové panely Kronospan Dub Valkyrie AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodotesné podlahové panely Kronospan Dub Valkyrie AC5 2,49 m23-7 dní22,94 €18,65 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodotesné podlahové panely Kronospan Dąb Valkyrie sú estetickým dokončovacím materiálom určeným pre interiéry budov. Môžete ich použiť v miestnostiach s vysokou návštevnosťou. Panely sú navrhnuté v modernom štýle. Ich estetický vzhľad zabezpečuje štvorstranná V-drážka. Tento produkt má široký formát. Navyše ide o vodeodolný materiál. Inštalácia panelov pre vás nebude problém.
Vlastnosti a výhody
Vodotesné podlahové panely Dub Kronospan Valkyrie AC5 2,49 m2 sú veľmi estetickým dokončovacím materiálom v modernom štýle. Vďaka vysokej triede oderu AC5 ho môžete použiť v miestnostiach s vysokou prevádzkou. Tento výrobok je vyrobený z HDF dosky povrchovo hnedej farby a štruktúry dreva. Použitý materiál robí panely vodotesné. Štvorstranná V-drážka zasa zaručuje estetický vzhľad. Vodotesné podlahové panely Kronospan Dąb Valkyrie sa ľahko inštalujú vďaka systému 1clic2go. Dokončiť s nimi podlahu vo vnútri budovy nebude problém a nezaberie veľa času. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších produktov na povrchovú úpravu.
- Široký formát
- Štvorstranná V-drážka
- Vysoká trieda oderu
- Moderný štýl
- Jednoduchá montáž
- Vodotesný 24 hodín
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 8 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farba | Dub Valkýra |
| Hmotnosť (kg) | 17,6 kg |
| Kód produktu | 5907555423405 |

1850 + recenzí










