DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi AC5 2,49 m2
Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi AC5 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi AC5 2,49 m23-7 dní27,30 €22,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi sú materiálom na konečnú úpravu podlahy. Môžu byť použité v miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Tento produkt sa vyznačuje širokým formátom. Štvorstranná V-drážka zaisťuje estetický vzhľad. Panely sa vyznačujú vysokou triedou oderu. Ich inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla
Vlastnosti a výhody
Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi AC5 2,49 m2 sú veľmi estetickým konečným produktom. Sú vhodné na použitie v miestnostiach s vysokou intenzitou dopravy. Môžu byť použité v súkromných priestoroch a verejných budovách. Potvrdzuje to vysoká trieda oderu. Tento svetlohnedý výrobok vyzerá veľmi esteticky. Dekoratívny charakter zvýrazňuje V-drážka. Vodotesné podlahové panely Kronospan Malawi sú vyrobené z HDF dosky. Ide o širokoformátové panely a odolné voči vode. Ich inštalácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje tiež použitie lepidla. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších dizajnov a farieb panelov. Ich materiál prispôsobte špecifickosti danej miestnosti
- Široký formát
- Štvorstranná V-drážka
- Vysoká trieda oderu
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Kronospan |
| Dĺžka produktu | 1290 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | prirodzené |
| Hmotnosť (kg) | 17,6 kg |
| Kód produktu | 5907555423573 |

1850 + recenzí









