DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Vodotesné podlahové panely Kronostep AC5 Dub Nelson 2,49 m2
Vodotesné podlahové panely Kronostep AC5 Dub Nelson 2,49 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodotesné podlahové panely Kronostep AC5 Dub Nelson 2,49 m23-7 dní28,60 €23,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vodotesné podlahové panely Kronostep Nelson Oak sú spojením vysokej kvality spracovania, odolnosti a klasického a univerzálneho dizajnu. Obklad je vyrobený z pevnej HDF drevotriesky, ktorá sa vyznačuje vysokou hustotou. Panely majú frézované hrany a vysokú triedu oderu. Pri nákupe v Castorama si môžete vybrať z mnohých modelov podlahových panelov Kronostep.
Vlastnosti a výhody
Tam, kde je dôležitá veľmi dobrá odolnosť proti vlhkosti, sa osvedčia vodotesné podlahové panely Kronostep AC5 Nelson Oak 2,49 m2. Vyznačujú sa zvýšenou toleranciou voči vlhkosti, a to až 24 hodín. Výberom tohto produktu si môžete byť istí, že sa panely nepoškodia, ak vodu rozliatu na dosky ihneď neutriete. Ďalšou výhodou obkladu je, že je vyrobený z odolného materiálu, akým je HDF drevotrieska. Vďaka tomu škrabance a poškodenia nebudú vašou starosťou počas mnohých rokov používania produktu. Vodotesné podlahové panely Kronostep Nelson Oak si vyberte pre ich rýchlu a jednoduchú inštaláciu a ľahké čistenie dosiek, čo má významný vplyv na zachovanie ich estetického vzhľadu. Castorama ponúka aj veľký výber interiérových dlaždíc.
- Široká doska
- Zvýšená odolnosť proti vlhkosti - až 24 hodín
- Vysoká trieda oderu
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Jednoduchá a rýchla montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1302 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,49 m² |
| Šírka produktu | 255 mm |
| Trieda obrusovania | AC5 |
| Okrajový profil | Frézované |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Nelson Oak |
| Hmotnosť (kg) | 16,3 kg |
| Kód produktu | 5907555424242 |

1850 + recenzí










