DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vodotesné vinylové podlahové panely Kronospan Dąb Evoke 2,64 m2
Vodotesné vinylové podlahové panely Kronospan Dąb Evoke 2,64 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vodotesné vinylové podlahové panely Kronospan Dąb Evoke 2,64 m23-7 dní43,88 €35,68 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- 100% vodotesný, možno použiť aj vo vlhkých priestoroch, ako je kúpeľňa, kuchyňa atď.
- Formát širokého panela
- Integrovaná 1 mm podložka
- Nízky tepelný odpor (veľmi nízke tepelné straty). Ideálne pre nízkoteplotné podlahové vykurovanie zapustené do poteru
- Ľahko sa udržiava v čistote, vďaka čomu sú ideálne pre alergikov
- Jednoduchá montáž bez použitia lepidla
- Možno inštalovať na staré keramické dlaždice. Pred inštaláciou vyplňte škáry, aby ste zabezpečili rovný povrch.
- Ideálne na rýchlu renováciu
- Podlaha je rozmerovo stabilná, takže ju možno položiť na plochu 20x20m.
- Podlaha má 4-stranne skosené hrany, ktoré odrážajú skutočné drevo
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vinylové panely |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 7 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Žiadna značka |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Pokrytie | 2,64 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Emisná trieda VOC v interiéri | A+ |
| Trieda požiarnej odolnosti Euroclass | B |
| Štandardné | EN 16511 |
| Vhodný typ podlahy | Betón a dlažba |
| séria | 31 úžitková trieda 4+1mm |
| Typ podlahy | Vinyl |
| Názov/číslo modelu | Evokujte Dub |
| Odolnosť voči pošmyknutiu | Žiadne protišmykové vlastnosti |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolné voči UV žiareniu |
| Odolnosť proti vlhkosti | Odolný voči vlhkosti |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Samolepiace | Nelepiace |
| Hmotnosť produktu | 20900 g |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Hnedá |
| Kód produktu | 5907501813953 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









