DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Obklady na stenu
- Nástenné lamely
- Vonkajšie lamely Linea Outdoor C
Vonkajšie lamely Linea Outdoor C
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie lamely Linea Outdoor C3-7 dní59,84 €48,65 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Odolný voči vode a vlhkosti
- Odolné voči náročným poveternostným podmienkam (vrátane mrazu a vysokej teploty)
- Štruktúra prírodného dreva
- Teplý odtieň módneho teakového dreva
- Možné použitie na fasády, terasy a balkóny, arkierové okná a dokonca aj vonkajšie stropy
- Panelová forma so zabudovanými chrbtami
- Rýchla montáž
- Bezúdržbový
- Ľahko sa udržiava v čistote
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dekoratívny stenový panel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Stegu |
| Dĺžka produktu | 2750 mm |
| Hrúbka produktu | 26 mm |
| Šírka produktu | 219 mm |
| Štandardné | PN-EN 15534-4 2014 |
| séria | Linea Outdoor |
| Nástroje potrebné na montáž | Uhlová alebo stolová píla, príklepová vŕtačka, skrutkovač, |
| Pôvod dreva | Čína a Európa |
| Okrajový profil | Zrazené na 2 hranách |
| Hmotnosť (kg) | 8,25 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit |
| Návod na inštaláciu | 1. Vŕtanie nosníka a vyfrézovanie otvoru. 2. Montáž nosníka na zem pomocou rýchlomontážnych čapov. 3. Montáž dosiek na trámovú konštrukciu pomocou skrutiek. 4. Inštalácia následných dosiek. 5. Dokončenie uhlovou lištou. |
| Kód produktu | 5907762324335 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











