DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Vysokoelastické gélové lepidlo Atlas Geoflex C2TE 22,5 kg
Vysokoelastické gélové lepidlo Atlas Geoflex C2TE 22,5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vysokoelastické gélové lepidlo Atlas Geoflex C2TE 22,5 kg3-7 dní36 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gélové lepidlo je prípravok používaný na inštaláciu keramických obkladov na povrch podláh a stien. Prípravok je možné s úspechom použiť ako vo vnútri, tak aj mimo budov a na miestach s podlahovým vykurovaním, pretože prípravok dobre poslúži aj na náročných povrchoch.
Vlastnosti a výhody
Vo fáze inštalácie keramických dlaždíc môžete použiť gélové lepidlo. Môžete ho použiť ako vo vnútri, tak aj mimo budov na stenách a podlahách, ako aj na miestach, kde je inštalované podlahové kúrenie. Lepidlo po vytvrdnutí vytvorí pevný spoj, vďaka ktorému bude dlažba trvalo pripevnená a obklad odolný. Prípravok je tiež pohodlný na použitie - jeho konzistenciu môžete prispôsobiť požiadavkám inštalácie vhodným dávkovaním vody. Preto ho budete môcť ľahko premiešať, rozotrieť po substráte a získať rovnomernú vrstvu. Na aplikáciu prípravku stačí použiť zubatú stierku. V našej ponuke nájdete aj ďalšie gélové lepidlá - pozri zvyšok nášho sortimentu.
- Gélová technológia umožňuje prispôsobiť konzistenciu vašim potrebám
- Možno použiť vo vrstve do 15 mm
- Pre prevádzku pri vysokých teplotách - aj +35°C
- Ideálne pre ťažké povrchy
- Možnosť škárovania po 12 hodinách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Atlas |
| Výška nádoby | 505 mm |
| Dĺžka nádoby | 265 mm |
| Šírka nádoby | 110 mm |
| Maximálna hrúbka nanášania | 15 mm |
| séria | Geoflex |
| Čas vytvrdzovania | 336 h |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | cca 1,5 kg / 1 m2 / 1 mm |
| Zloženie | Cement |
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5905400358414 |

1850 + recenzí









