DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Frézy
- Vysokorýchlostná valcová fréza Dremel 7,6 mm
Vysokorýchlostná valcová fréza Dremel 7,6 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vysokorýchlostná valcová fréza Dremel 7,6 mm3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
K frézkam a minimultifunkčným zariadeniam osadíte príslušenstvo, ktoré vám umožní vykonávať rôzne obrábacie práce. Táto fréza je vyrobená z rýchloreznej ocele, vďaka čomu presne vyvŕtate požadovaný vzor alebo otvor. Môžete ho použiť na dláto a dlabanie prvkov vyrobených z mnohých materiálov - dreva, mäkkých kovov alebo sklolaminátu.
Vlastnosti a výhody
Obrábacie práce vyžadujúce presnosť je možné vykonávať pomocou mini multifunkčných zariadení a vhodného príslušenstva - napríklad fréz. Tento malý nástroj sa dá jednoducho pripevniť na brúsku alebo frézku pomocou špendlíka. Vďaka vysokorýchlostnej rezačke z ocele môžete presne vyrezať alebo vyrezať požadované vzory, značky alebo otvory. Je vhodný na opracovanie rôznych materiálov, takže ho môžete použiť na opracovanie výrobkov z mäkkých kovov - medi, hliníka či bronzu, ale aj dreva, sklolaminátu či plastov. Valcová fréza vám tiež umožní robiť závitové otvory, dláto a vŕtať, čo je užitočné v rôznych dielňach - stolárskej, stolárskej a kovovej.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vysokorýchlostná rezačka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 97 mm |
| Maximálny priemer rezu | 7,8 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 7,8 mm |
| Šírka produktu | 50 mm |
| Výška produktu | 7 mm |
| počet položiek | 1 |
| Maximálne otáčky za minútu | 30 000 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 17 g |
| Farebná skupina | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 8710364044641 |

1850 + recenzí










