DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Garniže
- Žabky s valčekom na stropnú lištu, biele, 100 ks.
Žabky s valčekom na stropnú lištu, biele, 100 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Žabky s valčekom na stropnú lištu, biele, 100 ks.3-7 dní27,55 €22,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Żabka je určená na vytvorenie systému na zavesenie záclon a závesov. Ľahko uchopí látky a vďaka silnej svorke ich nepustí ani po dlhšom používaní. Je vyrobený z polyvinylchloridu, ktorý mu dodáva svieži vzhľad na dlhé roky, ako aj odolnosť voči chemickému a mechanickému poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Žaba je jedným z prvkov, z ktorých sa vytvára systém na zavesenie závesov a dekoračných závesov. Je určený na uchytenie látok, ktoré nemajú špeciálne pásky alebo otvory na pripevnenie na koľajnicu. Žaba sa hladko kĺže po záclonovej tyči vďaka valčeku, na ktorom je pripevnená k dráhe. Výrobok je v univerzálnej bielej farbe, takže ho využijete v interiéroch akéhokoľvek dizajnu a použitia. Skvele sa bude hodiť do obývačky, kuchyne aj kúpeľne. Je vyrobený z tvrdého polyvinylchloridu, vyznačuje sa vysokou mechanickou pevnosťou. Żabka je vhodná pre jedno, dvoj a trojkoľajové koľajnice, takže jedno balenie po 100 kusoch vystačí na kompletizáciu niekoľkých rôznych záclonových tyčí.
- Hladký pohyb látky vďaka valčekovým mechanizmom
- Silné držanie látky
- Umývateľný látkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zuby |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 100 |
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 250 mm |
| Hĺbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 105 mm |
| Farba | biely |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 5907737239367 |

1850 + recenzí









