DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 117 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 117 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 117 x 180 cm indigo3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet indigo vám poslúži v interiéri zariadenom v elegantnom štýle. Tmavomodrý model je vyrobený z polyesteru a je nepriehľadný. Pevná roleta ochráni interiér domu pred pohľadmi okoloidúcich. Zabráni tiež prenikaniu denného svetla do miestnosti. Vďaka tomu vás silné slnečné lúče nezobudia príliš skoro.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 117 x 180 cm indigo je vybavená kovovou retiazkou. Vďaka nemu môžete ovládať okenný kryt. Snížite ho, aby ste účinne zabránili prenikaniu slnečných lúčov do interiéru. Môžete ho zdvihnúť, aby do miestnosti vpustilo denné svetlo. Žalúzia Velvet indigo je nepriehľadná, takže je ideálna do spálne. Model bude chrániť miestnosť pred svetlom. Súkromie vám poskytne indigová roleta Velvet. Je nepriehľadný, takže dobre ochráni interiér domu pred pohľadmi okoloidúcich či susedov. Výrobok vyrobený z polyesteru je určený na invazívnu inštaláciu. Sada obsahuje príslušenstvo, ktoré vám umožní pripevniť kryt okna sami. V našom sortimente nájdete ďalšie farebné prevedenia žalúzií série Velvet.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1170 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1170 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439422821 |

1850 + recenzí









