DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 117 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 117 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 117 x 180 cm kávová aróma3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Radi relaxujete v obývačke v rôznych časoch dňa? Chcete sa v lete účinne chrániť pred slnečnými lúčmi? Zamatová roletová kávová aróma vám s tým určite pomôže. Je určený pre izbové okná. Zatemňovaciu látku efektívne využijete vo svojej spálni alebo v miestnosti, kde sa zdržiavajú malé deti.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 117 x 180 cm kávová aróma vás nadchne svojím módnym dizajnom a funkčnosťou. Látka je príjemná na dotyk a pri intenzívnom používaní sa netrhá. Navyše má teplú farbu, ktorá sa hodí ku klasickým aj modernejším aranžmánom. Tento model zo série Velvet je voľne visiaci. Ovládať ho môžete pomocou kovovej retiazky. Vďaka tomu je zdvíhanie a zakrývanie okna látkou veľmi jednoduché. Materiál sa hladko pohybuje pozdĺž vodidiel. Kávová aróma roleta Velvet má rozmer, ktorý zodpovedá oknám miestnosti. Sada obsahuje prvky užitočné pri montáži. Celú konštrukciu môžete pripevniť priamo na stenu alebo strop. Materiál je nepriehľadný a účinne chráni pred ostrým denným svetlom. Pozrite si aj iné farby a rozmery roliet z našej ponuky.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1170 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1170 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424610 |

1850 + recenzí









