DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 117 x 180 cm, oceľový jaseň
Zamatová roleta 117 x 180 cm, oceľový jaseň
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 117 x 180 cm, oceľový jaseň3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľová roleta Velvet sivá sa hodí do moderných interiérov. Sivý model z polyesteru je nepriehľadný, takže ochráni interiér pred zvedavými pohľadmi. Produkt účinne blokuje slnečné lúče, čím sa miestnosť ochladí. Roletu môžete použiť v spálni, aby ste si užili súkromie a pohodlný spánok.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 117 x 180 cm, oceľový jaseň, je vybavená kovovou retiazkou. Vďaka nemu môžete regulovať, koľko svetla sa dostane do miestnosti. Spustená roleta zamedzí prenikaniu slnečného svetla do interiéru. To spríjemní miestnosť v horúcom dni. Oceľová roleta Velvet sivá je nepriehľadná, takže v spálni dobre poslúži. Vďaka nemu budete mať ideálne podmienky na zaspávanie a ráno vás nezobudí slnko. Nepriehľadná roleta zaručí, že cudzí ľudia nebudú vidieť dovnútra domu. Produkt série Velvet môžete nainštalovať natrvalo. Na tento účel použite príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy. Model v oceľovej farbe bude dobre fungovať v škandinávskych a moderných aranžmánoch.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1170 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1170 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Popiel |
| Kód produktu | 8711439422869 |

1850 + recenzí









