DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 117 x 180 cm smaragdová
Zamatová roleta 117 x 180 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 117 x 180 cm smaragdová3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet smaragd ochráni interiér domu pred pohľadmi cudzích ľudí. Produkt účinne blokuje prístup slnečného svetla a vonkajších lámp. Vďaka tomu si v spálni vytvoríte ideálne podmienky na spánok. Model je dlhý, preto je lepšia invazívna montáž. Môžete to urobiť sami pomocou príslušenstva, ktoré je súčasťou súpravy.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 117 x 180 cm smaragd je ideálna na okná miestnosti. Model je vyrobený z polyesteru, takže si zachová intenzívny odtieň a atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Roletu môžete jednoducho ovládať. Na tento účel použijete kovovú retiazku. Môžete zakryť celé okno a vytvoriť tak pohodlné podmienky na spánok alebo sledovanie filmu počas obzvlášť slnečného dňa. Môžete tiež trochu zdvihnúť žalúzie, aby sa do domu dostalo viac denného svetla. Roleta Emerald Velvet je nepriehľadná, takže v spálni dobre poslúži. Môžete ho použiť aj pri úprave obývacej izby. Produkt si môžete nainštalovať sami. Invazívna inštalácia je trvalá. Pri montáži budete potrebovať príslušenstvo zo sady. V našej ponuke nájdete aj ďalšie farebné prevedenia zamatových roliet zo série Decosol.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1170 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1170 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424689 |

1850 + recenzí









