DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 117 x 180 cm, žltá okrová
Zamatová roleta 117 x 180 cm, žltá okrová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 117 x 180 cm, žltá okrová3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet žltá okrová vám poskytne viac tieňa v byte, keď vonku svieti slnko. Prvky obsiahnuté v súprave uľahčia jej montáž. Rozmery produktu sú 120 x 180 cm. Výšku rolety si nastavíte pomocou kovovej retiazky. Roleta je vyrobená z odolnej a odolnej látky. Výrobok sa ľahko udržuje v čistote.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste, aby mal váš byt počas slnečných dní viac tieňa? Nie je lepšie riešenie ako roleta Velvet 117 x 180 cm žltá okrová. Sada obsahuje potrebné prvky, ktoré uľahčia jej montáž. Nainštalujte výrobok na príslušnú stranu okna vo výške, ktorá vám vyhovuje, ktorú je možné nastaviť pomocou kovovej retiazky. Rozmery produktu sú 120 x 180 cm. Žltookrová roleta Velvet je vyrobená z polyesteru, ktorý je odolný a pevný, vďaka čomu sa o roletu ľahko stará. Výrobok má žltú okrovú farbu, ktorá sa perfektne hodí ku klasickému štýlu s boho nádychom. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety zo série Velvet v širokej škále farieb.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1170 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1170 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | okrová |
| Kód produktu | 8711439424542 |

1850 + recenzí









