DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 157 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 157 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 157 x 180 cm indigo3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet indigo sa vyznačuje elegantným dizajnom. Produkt môžete použiť vo svojej spálni, aby ste vytvorili dokonalé podmienky na spánok. Nepriepustná roleta zabráni, aby vás rušili slnečné lúče alebo vonkajšie svietidlá. Model je vyrobený z polyesteru a má zamatový povrch.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 157 x 180 cm indigo sa hodí do elegantných interiérov. Tmavomodrá farba bude dobre fungovať v očarujúcom aranžmáne. Roletu využijete v obývačke alebo spálni. Výrobok je vyrobený z polyesteru. Zamatová roleta je nepriepustná. Vďaka tomu efektne zakryje interiér domu pred zvedavcami. Výrobok bude blokovať slnečné svetlo prenikať do miestnosti. Vďaka tomu vás vychádzajúce slnko nezobudí z príjemného spánku príliš skoro. Indigová roleta Velvet vám tiež umožní vytvoriť pohodlné podmienky na zaspávanie. Svetlo z externých lámp už nebude obťažovať. Rolety pre izbové okná sa ľahko inštalujú. Na pripevnenie využijete príslušenstvo zo sady. V našom sortimente nájdete viac farebných variant roliet Decosol.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1570 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439424801 |

1850 + recenzí









