DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 157 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 157 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 157 x 180 cm kávová aróma3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet coffee aróma je nepriehľadná. Vďaka tomu je produkt dobrým riešením do spálne, kde potrebujete súkromie. Model môžete zostaviť pomocou príslušenstva, ktoré je súčasťou súpravy. Kávové tienidlo dobre poslúži v útulných a elegantných interiéroch. Kovová retiazka zaisťuje jednoduché ovládanie rolety.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 157 x 180 cm kávová aróma sa hodí do elegantných a útulných interiérov. Bude vyzerať dobre v miestnosti vyplnenej tmavým drevom. Model je vyrobený z polyesteru, vďaka čomu je odolný voči zničeniu. Produkt je určený na invazívnu inštaláciu, ktorú ľahko zvládnete. Potrebné príslušenstvo nájdete v súprave. Zamatová roleta s kávovou arómou vám poslúži v spálni. Model vyrobený z nepriehľadného materiálu bude chrániť miestnosť pred vonkajšími očami. Výrobok bude brániť prenikaniu slnečného svetla do interiéru. Tiež ochráni spálňu pred svetlom z vonkajších svietidiel. Vďaka tomu budete zaspávať v komfortných podmienkach. Ovládanie rolety je jednoduché vďaka kovovej retiazke. Ponúkame viac farebných prevedení produktov série Velvet.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1570 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424627 |

1850 + recenzí










