DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 157 x 180 cm ruža
Zamatová roleta 157 x 180 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 157 x 180 cm ruža3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet rose sa hodí do klasických aj retro interiérov. Model z nepriehľadného materiálu zaručí, že okoloidúci či susedia nebudú vidieť do miestnosti. Nepriehľadná látka bude dobre fungovať v obývacej izbe a spálni. Zabráni prílišnému prehriatiu miestnosti. Retiazkou ho môžete mierne pootvárať, aby sa do miestnosti dostalo denné svetlo.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 157 x 180 cm ružica je vyrobená z nepriehľadného materiálu. Polyesterový výrobok je pevný a dlho vám bude slúžiť ako dekorácia na okno. Ružový model vytvorí dokonalú kompozíciu s drevenými oknami. Dobre bude vyzerať aj s bielymi rámami. Nepriehľadná látka znamená, že cudzí ľudia nebudú môcť vidieť do interiéru vášho domova. Vďaka tomu sa budete aj v prízemnom byte cítiť vždy príjemne. Roleta Velvet rose je určená pre okná veľkých miestností. Model bude inštalovaný invazívne, čo zabezpečí odolnosť konštrukcie. Sada obsahuje potrebné príslušenstvo pre montáž. Výrobok je vybavený kovovou retiazkou, pomocou ktorej je možné roletu zdvihnúť do zvolenej výšky. Blackout model zo série Velvet dobre poslúži v spálni.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1570 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424863 |

1850 + recenzí









