DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 157 x 180 cm smaragdová
Zamatová roleta 157 x 180 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 157 x 180 cm smaragdová3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Emerald Velvet vám uľahčí vykonávanie každodenných činností tým, že bude odrážať slnečné lúče vstupujúce do bytu. Inštalácia prvku nie je problém, môžete to ľahko urobiť sami. Rozmery produktu sú 160 x 180 cm. Roleta je nastaviteľná pomocou kovovej retiazky. Jej čistenie vám nespôsobí žiadne problémy. Prvok je odolný voči deformácii.
Vlastnosti a výhody
Je pre vás ťažké sústrediť sa na svoje aktivity, keď do vášho bytu preniká príliš veľa slnečného svetla? Zamatová roleta 157 x 180 cm smaragd vám pomôže vyriešiť tento problém. Sada obsahuje všetky potrebné prvky, ktoré budú použité na montáž produktu na stenu alebo strop. Môžete si ho ľahko vyrobiť sami. Rozmery prvku sú 160 x 180 cm. Roleta Velvet smaragd je nastaviteľná pomocou kovovej retiazky, ktorá je súčasťou sady. Výrobok je vyrobený z polyesteru, ktorý je vysoko odolný voči deformácii. Prvok má modrú smaragdovú farbu, ktorá vyzerá krásne s neutrálnymi farbami. V predajni Castorama sú dostupné aj ďalšie rolety zo série Desocol, na výber v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1570 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424696 |

1850 + recenzí









