DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 177 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 177 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 177 x 180 cm indigo3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zamatová indigová roleta poskytuje súkromie. Produkt je ideálnym riešením, ak bývate na prízemí. O oči cudzincov sa báť nemusíte. Produkt efektívne zatemňuje miestnosť. Vďaka tomu bude dobre pôsobiť v spálni, kde vytvorí optimálne podmienky na spánok. V elegantnom aranžmáne môžete použiť tmavomodrú roletu.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 177 x 180 cm indigo účinne blokuje slnečné svetlo do miestnosti. Tým sa zabráni tomu, aby sa predmety v miestnosti odrážali na obrazovke. Zatemňovacia roleta série Velvet dobre poslúži v domácej kancelárii. Poskytne vám pohodlie pri práci počas slnečných dní. Produkt môžete použiť aj vo vašej spálni. Ak vám svetlá z vonkajších lámp sťažujú zaspávanie, stačí stiahnuť žalúzie. Efektne zatemní miestnosť a získate komfortné podmienky na oddych. Model vyrobený z polyesteru je určený na invazívnu inštaláciu. Môžete si ho vyrobiť sami vďaka príslušenstvu, ktoré je súčasťou sady. Sada obsahuje retiazku na ovládanie výšky rolety. Ponúkame aj iné farebné prevedenia krytov na izbové okná.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1770 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1770 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439422838 |

1850 + recenzí









