DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 177 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 177 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 177 x 180 cm kávová aróma3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet coffee aroma má kovovú retiazku. Vďaka nemu ľahko zdvihnete materiál. Výrobok je zatemňovaný, takže ho možno použiť aj v spálni. Cudzinci nebudú môcť nahliadnuť do vášho domova, čo vám zabezpečí pohodlie. Roleta tiež ochráni miestnosť pred intenzívnym slnečným žiarením a svetlom vonkajších svietidiel.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 177 x 180 cm kávová aróma je vyrobená z nepriehľadnej látky. Zamatový polyesterový model je odolný. Vďaka invazívnej montáži vydrží konštrukcia mnoho rokov. Na pripevnenie žalúzií série Velvet môžete použiť príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy. Nájdete v nej aj kovovú retiazku. S jeho pomocou môžete zdvihnúť materiál do zvolenej výšky. Vďaka tomu vpustíte do miestnosti denné svetlo. Roleta Velvet coffee aróma je nepriehľadná, takže v spálni dobre poslúži. Okoloidúci ani susedia nebudú môcť nahliadnuť do vášho domu. Môžete sa cítiť pohodlne, aj keď bývate na prízemí. Produkt kávovej farby ladí s drevenými a bielymi okennými rámami.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1770 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1770 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424634 |

1850 + recenzí









