DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 177 x 180 cm ruža
Zamatová roleta 177 x 180 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 177 x 180 cm ruža3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Rose Velvet pozostáva zo zatemňovacej látky, sivej povrchovej úpravy a striebornej retiazky. Vďaka tomu je obsluha veľmi jednoduchá. Materiál je prispôsobený izbovým oknám. Účinne sa tak oddelíte od okolia a ochránite miestnosť pred slnečným žiarením. Sada obsahuje montážne prvky.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 177 x 180 cm ruža je voľne visiaci model. Hodí sa na okná miestnosti. Vďaka tomu ho môžete nainštalovať do obývačky alebo spálne. Zatemňuje miestnosť. Dovnútra sa nedostane veľa slnečného svetla. To je veľká výhoda na jar a v lete, keď je interiér svetlý a teplý a chcete si oddýchnuť. Materiál vám tiež umožňuje izolovať sa od ľudí prechádzajúcich pred vašou budovou. Roleta Velvet rose pozostáva zo zamatovej látky, ktorá je hebká na dotyk. Hodí sa do škandinávskych, glamour či romantických interiérov. Má striebornú a sivú povrchovú úpravu. Materiál si môžete ľubovoľne výškovo nastavovať pomocou retiazky. Pozrite si aj iné rozmery v našej ponuke.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1770 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1770 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424870 |

1850 + recenzí









