DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 177 x 180 cm smaragdová
Zamatová roleta 177 x 180 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 177 x 180 cm smaragdová3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet smaragd úspešne zatemní miestnosť v obytnom dome pred slnečnými lúčmi. Model si jednoducho zostavíte pomocou priloženého návodu. Rozmery produktu sú 180 x 180 cm. Roleta je vyrobená zo zamatovej látky, ktorá je odolná voči poškodeniu. Model dopĺňa dizajn interiéru v retro a boho štýle.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete si oddýchnuť od slnečných lúčov, ktoré sa snažia dostať do vášho bytu? Zamatová roleta 177 x 180 cm smaragd zatemní interiér a prinavráti vám pohodlie do života. Zostavenie modelu nespôsobuje žiadne problémy. Sada obsahuje všetky prvky potrebné na jej výrobu. Postupujte podľa priložených pokynov. Nastavte výšku pomocou kovovej retiazky. Rozmery produktu sú 180 x 180 cm. Roleta Velvet emerald je vyrobená zo zatemňovacej zamatovej látky, ktorá je mimoriadne odolná a odolná voči deformácii. Materiál sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Produkt je modrej farby so smaragdovým nádychom, takže sa perfektne hodí do retro a boho štýlu. V predajni Castorama nájdete ďalšie rolety zo série Desocol v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1770 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1770 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424702 |

1850 + recenzí









