DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 177 x 180 cm žltá okrová
Zamatová roleta 177 x 180 cm žltá okrová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 177 x 180 cm žltá okrová3-7 dní68,24 €55,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trochu tieňa v bytovom dome vám poskytne roleta Velvet žltá okr. Je to spôsobené blokovaním prichádzajúceho slnečného žiarenia. Jeho inštalácia vám nespôsobí žiadne problémy. Rozmery produktu sú 180 x 180 cm. Rukoväte s kovovou retiazkou upravia vhodnú výšku. Model je vyrobený z odolnej a odolnej tkaniny. Produkt bude vyzerať esteticky po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte praktický dekoratívny prvok pre vaše okno, ktorý efektívne zastaví slnečné svetlo prenikať do vášho obytného domu? Zamatová roleta 177 x 180 cm žltá okrová je to, čo potrebujete. Model sa veľmi ľahko zostavuje pomocou prvkov dostupných v súprave. Sivé rukoväte s kovovou retiazkou sú navrhnuté tak, aby si výšku prispôsobili vášmu pohodliu. Rozmery produktu sú 180 x 180 cm. Roleta Velvet žltá okrová je vyrobená zo zatemňovacej zamatovej látky, ktorá je nielen trvácna, ale aj krčivá. Prvok je žltý, ktorý skvele funguje v modernom aj klasickom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber žalúzií série Velvet v mnohých farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 1770 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 1770 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | okrová |
| Kód produktu | 8711439424566 |

1850 + recenzí









