DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 37 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 37 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 37 x 180 cm indigo3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebuje vaša izba ochranu pred okolím? Roleta Velvet indigo je produkt, ktorý je možné namontovať na rám okna, strop alebo stenu. Môžete to urobiť pomocou priloženého príslušenstva. Látka je zamatová a príjemná na dotyk. Má funkciu zatemnenia. Vďaka tomu sa vám bude vo vašej spálni či detskej izbe oveľa lepšie odpočívať.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 37 x 180 cm indigo je určená na izbové okná. Čo sa týka rozmerov, perfektne priľne k sklu. Tento model môžete pripevniť na rám okna, stenu alebo strop. Tkanina sa hladko pohybuje pozdĺž vodidiel. Pomocou reťaze ho môžete zastaviť kdekoľvek. Táto je štylisticky zladená s celou štruktúrou a sivými úchytkami. Roleta Velvet indigo zo série Velvet pozostáva zo zamatového materiálu. Je príjemný na dotyk a vytvára v interiéri útulnú atmosféru. Farba produktu je kvintesenciou modernosti. Navyše ho môžete zladiť s iným textilom. Tento model má funkciu zatemnenia. Účinne izoluje miestnosť od vonkajšieho prostredia. Skontrolujte aj ostatné modely a vyberte si vhodnú veľkosť.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 370 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 370 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439424771 |

1850 + recenzí










