DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 37 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 37 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 37 x 180 cm kávová aróma3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zamatová roleta s kávovou arómou je skvelým spôsobom, ako zabrániť prenikaniu slnečného svetla do bytu. Prvok zachováva estetiku interiéru. Rozmery produktu sú 40 x 180 cm. Model sa veľmi ľahko skladá. Súprava obsahuje prvky potrebné na montáž. Roleta je vyrobená zo zamatovej látky odolnej voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Neviete ako efektívne ochrániť svoj byt pred nadmerným slnečným žiarením? Zamatová roleta 37 x 180 cm kávová aróma je v tejto situácii dokonalým riešením. Na vykonanie inštalácie nepotrebujete špecialistu – všetko zvládnete sami. Sada obsahuje všetky potrebné prvky, ktoré využijete na montáž modelu na okno. Rozmery produktu sú 40 x 180 cm. Roleta Velvet coffee aróma je vyrobená zo zamatovej tienenej polyesterovej látky. Tento materiál je mimoriadne odolný, takže sa dlho nepoškodí. Výrobok má špinavý odtieň sivej, ktorý zapadne do škandinávskeho a industriálneho štýlu. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 370 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 370 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424436 |

1850 + recenzí









