DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 42 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 42 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 42 x 180 cm indigo3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet indigo vám umožní vytvoriť v spálni pohodlné podmienky na spánok. Výrobok úplne zatemní miestnosť. Predídete tak tomu, aby vás slnečné lúče nezobudili príliš skoro. Nepriehľadný model môžete nainštalovať neinvazívne. Produkt môžete umiestniť do elegantného aranžmánu. Sada obsahuje príslušenstvo na montáž.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 42 x 180 cm indigo je vyrobená z polyesteru. Vďaka tomu je kryt odolný voči poškodeniu a z jeho okrajov nebudú trčať žiadne nevzhľadné nitky. Produkt sa vyznačuje elegantným dizajnom. Tmavomodrý materiál dobre poslúži v glamour interiéri. V spálni vám poslúži indigová roleta Velvet. Bude ozdobou aj praktickou výbavou. Zamatový model ochráni interiér spálne pred vonkajšími očami. Vďaka rolete vás počas spánku nebudú rušiť slnečné lúče ani svetlo z vonkajších lámp. Produkt je možné jednoducho inštalovať invazívne alebo neinvazívne. Pri montáži využijete príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy. V našej ponuke nájdete aj iné farby roliet Decosol.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 420 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 420 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439424788 |

1850 + recenzí










