DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 42 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 42 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 42 x 180 cm kávová aróma3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kávová aróma roleta Velvet je skvelý spôsob, ako blokovať slnečné svetlo prenikajúce do bytu. Model sa veľmi ľahko skladá. Sada obsahuje všetky potrebné prvky. Rozmery produktu sú 45 x 180 cm. Roleta má módny dizajn a hodí sa do aranžmánu v škandinávskom štýle. Je odolný voči deformácii.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete účinný spôsob, ako zabrániť prenikaniu slnečných lúčov do vášho bytu a znižovaniu komfortu vášho života? Produkt, do ktorého rozhodne musíte investovať, je roleta Velvet 42 x 180 cm aróma kávy. Montáž modelu si uľahčíte použitím prvkov, ktoré sú súčasťou súpravy. Vhodnú výšku nastavíte pomocou kovovej retiazky. Rozmery produktu sú 45 x 180 cm. Kávová aróma roleta Velvet je vyrobená zo zatemňovacej zamatovej látky, ktorá bude vyzerať bezchybne dlhé roky. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti deformácii. Produkt má šedú farbu s nádychom kávy, ktorá sa dokonale hodí k škandinávskemu štýlu. V predajni Castorama nájdete aj ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 420 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 420 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424443 |

1850 + recenzí










