DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 42 x 180 cm, oceľový jaseň
Zamatová roleta 42 x 180 cm, oceľový jaseň
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 42 x 180 cm, oceľový jaseň3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľová roleta Velvet sivá zaistí pohodlie vášho dieťaťa, keď sa slnečné lúče snažia dostať do jeho izby. Zloženie produktu je veľmi jednoduché, nestrávite pri ňom príliš veľa času. Rozmery prvku sú 60 x 180 cm. Roleta je vyrobená zo zamatovej zatemňovacej látky. Výrobok vyzerá esteticky. Je odolný voči moliam a plesniam.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete dekoračný prvok do detskej izby, ktorý účinne blokuje prebytočné slnečné svetlo? Zamatová roleta 42 x 180 cm, oceľový jaseň, bude perfektným riešením. Inštalácia produktu je jednoduchá a efektívna, takže to určite zvládnete aj sami. Prvok je vyrobený zo zamatovej zatemňovacej látky, ktorá je vysoko odolná voči moliam a hubám. Oceľová roleta Velvet sivá má rozmery 45 x 180 cm. Má popolavo šedú farbu, ktorá sa perfektne hodí k pastelovým farbám. Vďaka tomu je dizajn interiéru harmonický. Produkt tiež vyzerá skvele s morskými farbami a žltou. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 420 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 420 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Popiel |
| Kód produktu | 8711439424382 |

1850 + recenzí










