DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 52 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 52 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 52 x 180 cm kávová aróma3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kávová aróma roleta Velvet bude dokonalým riešením, ak sa chcete počas spánku cítiť úplne pohodlne. Produkt účinne blokuje slnečné svetlo prenikajúce do bytu. Roleta je vyrobená z odolnej a odolnej látky. Vďaka tomu si dlhšie zachová súčasný vzhľad. Rozmery produktu sú 55 x 180 cm. Roleta sa nastavuje pomocou kovovej retiazky.
Vlastnosti a výhody
Nechcete, aby vás na úsvite zobudili slnečné lúče? Roleta Velvet 52 x 180 cm inštalovaná na okno - aróma kávy vám umožní spať o niečo dlhšie. Toto je ideálne riešenie, ak sa chcete počas spánku cítiť pohodlne. Súprava obsahuje všetky potrebné prvky pre efektívnu inštaláciu. Rozmery produktu sú 55 x 180 cm. Kávová aróma roleta Velvet je vyrobená zo zamatovej látky, ktorá zaistí odolnosť a pevnosť na dlhé roky. Upravte jeho výšku pomocou kovovej retiazky, ktorá je súčasťou súpravy. Produkt má studený odtieň sivej, ktorý sa hodí k minimalistickému, loftovému a škandinávskemu štýlu. V predajni Castorama nájdete široký výber roliet série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 520 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 520 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424450 |

1850 + recenzí









