DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 52 x 180 cm ruža
Zamatová roleta 52 x 180 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 52 x 180 cm ruža3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet rose vám poskytne úkryt pred nadmerným slnečným žiarením vnikajúcim do vášho bytu. Výrobok je vyrobený z polyesteru, ktorý je odolný voči plesniam. Roleta vyplní okenný výklenok a efektívne skvalitní estetiku celého interiéru. Sada obsahuje všetko potrebné na jej montáž, dokonca aj diely v podobe skrutiek. Skontrolujte aj iné farby roliet.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 52 x 180 cm ružica je určená na inštaláciu vo vnútri budov. Má štandardné rozmery, ktoré sa dajú prispôsobiť väčšine okien. Môžete ho pripevniť invazívne alebo neinvazívne. Výrobok je vyrobený z polyesteru. Materiál je odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Roleta zamatová ruža účinne blokuje slnečné lúče, vďaka čomu je pobyt v miestnosti pohodlný. Má nepriehľadnú a hladkú štruktúru, ktorá vám zabezpečí súkromie. Prezentovaná roleta bola prepracovaná do najmenších detailov. Má sivé rúčky a kovovú retiazku. Môžete si ho ľubovoľne upraviť. Spoznajte všetky možnosti roliet Velvet zo série Decosol, ktoré nájdete v našom obchode a prispôsobte si ich do každého interiéru.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Uzávierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 520 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 520 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424764 |

1850 + recenzí









