DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 57 x 180 cm indigo
Zamatová roleta 57 x 180 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 57 x 180 cm indigo3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet indigo splní vaše očakávania týkajúce sa funkčnosti a dekoratívnosti. Zamatová tkanina sa hladko posúva pozdĺž vodidla. Ovládať ho môžete pomocou kovovej retiazky. Materiál je nepriehľadný a má funkciu blackout. Vďaka tomu si vo svojej obývačke, spálni či detskej izbe vytvoríte intímnu atmosféru pre relax.
Vlastnosti a výhody
Roleta Velvet 57 x 180 cm indigo je produkt, ktorý dobre poslúži v miestnostiach, ktoré vyžadujú zatemnenie. V lete alebo pri dennom odpočinku je ťažké izolovať sa od okolia. Teraz je to však jednoduchšie. Stačí zazipsovať látku a zakryť celé okno miestnosti. Tento voľne visiaci model zo série Decosol je možné pripevniť na stenu alebo strop. Na tento účel slúži príslušenstvo, ktoré je súčasťou súpravy. Roleta Velvet indigo pozostáva zo zamatovej látky. Má stmavovaciu a dekoratívnu funkciu. Elegantný odtieň ladí so sivými úchytkami a striebornou kovovou retiazkou. Nepriehľadný materiál je odolný aj proti mechanickému poškodeniu. Ak hľadáte inú veľkosť alebo odtieň, pozrite si ponuku predajne Castorama.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 570 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439422807 |

1850 + recenzí









