DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 57 x 180 cm kávová aróma
Zamatová roleta 57 x 180 cm kávová aróma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 57 x 180 cm kávová aróma3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kávová aróma roleta Velvet bude skvelým riešením, ak hľadáte spôsob, ako uniknúť pred slnečnými lúčmi, ktoré vstupujú do vášho bytu. Produkt ľahko zložíte. Sada obsahuje všetky potrebné prvky. Rozmery zariadenia sú 60 x 180 cm. Výrobok je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči rozdrveniu.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete účinný spôsob, ako ochrániť svoj byt pred slnečným žiarením? Určite budete potrebovať roletu Velvet 57 x 180 cm kávová aróma. Produkt sa ľahko a rýchlo inštaluje. Súprava obsahuje okrem iného látku, rúrku, kovovú retiazku, úchytky a skrutky, ktoré vám pomôžu namontovať zariadenie na okno spálne. Rozmery produktu sú 60 x 180 cm. Zariadenie je v tmavom odtieni šedej, ktorý sa výborne kombinuje so svetlejšími farbami. Kávová aróma roleta Velvet je vyrobená z odolného materiálu, ktorý je odolný voči deformácii a pokrčeniu. Produkt sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Predajňa Castorama ponúka na výber aj ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 570 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Káva |
| Kód produktu | 8711439424597 |

1850 + recenzí









