DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 57 x 180 cm, žltá okrová
Zamatová roleta 57 x 180 cm, žltá okrová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 57 x 180 cm, žltá okrová3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Žltookrová roleta Velvet je dekoratívny prvok, ktorého úlohou je odrážať slnečné svetlo od obytnej budovy. Model sa dá veľmi jednoducho namontovať na okno. K tomu použite prvky zo sady. Výšku rolety si môžete nastaviť pomocou kovovej retiazky. Jeho rozmery sú 60 x 180 cm. Výrobok má módny dizajn, ktorý zlepšuje estetiku interiéru.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoračný prvok na okno, ktorý vám pomôže efektívne sa vysporiadať so slnečným žiarením v bytovom dome? Zamatová roleta 57 x 180 cm žltá okrová nesmie chýbať na okne vašej spálne! Prvky ako závažie, napínač reťaze, rukoväte a skrutky vám pomôžu vykonať rýchlu a efektívnu montáž. Nemusíte volať špecialistu. Rozmery produktu sú 60 x 180 cm. Roleta Velvet žltá okrová je nastaviteľná pomocou kovovej retiazky a rolovacieho mechanizmu. Je vyrobený z polyesteru, ktorý je mimoriadne odolný a odolný voči poškodeniu. Výrobok má odtieň špinavej žltej, ktorý sa perfektne hodí do modernistického a retro štýlu. Ďalšie rolety zo série Velvet v rôznych farbách sú dostupné v predajni Castorama.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 570 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 570 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | žltá |
| Farba | okrová |
| Kód produktu | 8711439424528 |

1850 + recenzí









