DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 72 x 240 cm indigo
Zamatová roleta 72 x 240 cm indigo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 72 x 240 cm indigo3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet indigo vám pomôže vysporiadať sa s nadmerným slnečným žiarením vo vašom byte. Jeho rozmery sú 75 x 240 cm. Model sa veľmi ľahko skladá. Sada obsahuje všetky potrebné prvky. Výrobok je vyrobený z polyesteru. Tento materiál je odolný a odolný voči poškodeniu. Vďaka tomu si roleta zachová svoj súčasný vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoračný výrobok na vaše okno, ktorý vám zatieni váš byt a zaistí vám tak pohodlie? Indigová roleta Velvet 72 x 240 cm vám v tom nepochybne pomôže. S jeho montážou sa nemusíte obávať, pretože je veľmi jednoduchá a rýchla. Sada obsahuje všetky potrebné prvky. Priložená kovová retiazka vám uľahčí nastavenie rolety do výšky, ktorá vám najviac vyhovuje. Rozmery produktu sú 75 x 240 cm. Roleta Velvet indigo je vyrobená z polyesteru, ktorý je trvácny a odolný voči mechanickému poškodeniu. Má indigovú farbu, ktorá zapadne do chladného, moderného interiéru. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety zo série Velvet v mnohých farbách.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 720 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 720 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Indigo |
| Kód produktu | 8711439424818 |

1850 + recenzí









