DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 72 x 240 cm ruža
Zamatová roleta 72 x 240 cm ruža
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 72 x 240 cm ruža3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete efektívne chrániť svoju izbu pred slnkom a okoloidúcimi susedmi? Roleta Velvet rose vám s tým určite pomôže. Použitá látka je mäkká a má estetický, teplý odtieň. Povediete ho na vodidlách pomocou kovovej reťaze. Ide o voľne visiaci model, ktorý je možné pomocou priloženého príslušenstva pripevniť na stenu alebo strop.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 72 x 240 cm ruža je ideálna do obývačky, detskej izby alebo spálne. Je to vďaka materiálu príjemnému na dotyk, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Kryt môžete rýchlo ovládať pomocou kovovej retiazky. Je vyrobený esteticky. Tento model je určený na montáž na balkónové okno. Látka žalúzií série Velvet má navyše funkciu zatemnenia. Vďaka tomu si vytvoríte dokonalé podmienky na oddych a spánok. Roleta Velvet rose vám tiež umožní oddeliť sa od obyvateľov prechádzajúcich pred vašou budovou. Sada obsahuje okrem látky a trubice aj všetky montážne prvky. Urobíte to rýchlo a efektívne, bez pomoci špecialistu. Naša ponuka obsahuje viac rozmerov a farieb roliet.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 720 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 720 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Ružová |
| Farba | Rose |
| Kód produktu | 8711439424887 |

1850 + recenzí









