DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 72 x 240 cm smaragdová
Zamatová roleta 72 x 240 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 72 x 240 cm smaragdová3-7 dní85 €69,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Roleta Velvet smaragd bola navrhnutá na ochranu obytného domu pred nadmerným slnečným žiarením. Jeho rozmery sú 75 x 240 cm. Ľahko ho zložíte. Výrobok je vyrobený z odolnej tkaniny, odolnej voči poškodeniu. Tovar má elegantný dizajn. Perfektne sa hodí k vintage a retro štýlu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoratívny prvok, ktorý bude regulovať množstvo slnečného žiarenia vstupujúceho do vášho bytu? Najlepším riešením bude roleta Velvet 72 x 240 cm smaragd. Produkt vás účinne ochráni pred nadmerným slnečným žiarením a poskytne vám pohodlie pri spánku. Inštalácia je veľmi jednoduchá a beží hladko. Potrebujete všetky prvky, ktoré sú súčasťou súpravy. Rozmery produktu sú 75 x 240 cm. Roleta Velvet emerald je vyrobená zo zamatovej zatemňovacej látky, ktorá je mimoriadne odolná. Produkt je v modrej smaragdovej farbe, ktorá sa perfektne hodí k bielemu nábytku. Produkt použite do vintage alebo retro interiéru. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie rolety v mnohých farbách zo série Desocol.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 720 mm |
| Šírka produktu | 750 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 720 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, trubica, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | Vyžaduje sa vŕtanie |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424719 |

1850 + recenzí









